top of page

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego formularza ofertowego.W wygodny sposób wypełnij formularz ofertowy, gdzie podasz nam wszystkie niezbędne informacje do sporządzenia oferty na prace projektowe. W przeciągu 48 godzin odeślemy Państwu ofertę na prace projektowe oraz termin realizacji.

W dobie pandemii COVID-19 po otrzymaniu oferty, podpisanie umowy odbywa się po spotkaniu online, na którym omawiane są szczegóły.

Dalej spotkania, na których prezentowane są koncepcje oraz podejmowane kluczowe decyzje projektowe odbywają się online z pośrednictwem platformy ZOOM. Bez wychodzenia z domu załatwisz z nami wszystkie sprawy projektowe. Ponadto na podstawie pełnomocnictwa my załatwimy za Państwa wszystkie sprawy formalno-prawne z Urzędzie/ Starostwie na terenie całej Polski!

Na życzenie klienta możemy spotkać się u nas w pracowni projektowej- posiadamy przystosowaną salę konferencyjną, która po każdym spotkaniu jest dezynfekowana. Więcej informacji o przepisach związanych z pandemią COVID-19.17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page